Nietuzinkowe mieszkanie w centrum Częstochowy

Dodane: 16 Wrzesień 2019 09:48
3 dni temu


Zdjęcia
Nietuzinkowe mieszkanie w centrum Częstochowy
Opis nieruchomości:
Nietuzinkowo urządzone mieszkanie, które mimo, że znajduje się w samym centrum Częstochowy, to wieczorami jest bardzo ciche i położone przy spokojnej ulicy.


Apartament o powierzchni użytkowej 103m Taras wielkości 32m oraz garaż z wydzieloną dodatkową przestrzenią, o powierzchni 22m z przystosowaniem do mycia samochodu (dostęp do wody oraz kratka odpływowa). Ponadto drugie miejsce przed garażem, to zadaszona duża powierzchnia postojowa, na drugi samochód.


Mieszkanie składa się z garderoby, łazienki z wc, drugiego wc, dwóch sypialni, dużego salonu dziennego oraz jadalni połączonej z dużą przestronną kuchnią. Mieszkanie to, jako jedyne znajduje się na czwartym piętrze ( z windą ) i w całości przystosowane dla osób niepełnosprawnych.


Budynek to wspólnota mieszkaniowa, dziewięciu apartamentów, położony w samym centrum miasta: 4 minuty pieszo w główne Aleje NMP, 3 min do Teatru. Jest to ulica spokojna i wieczorami i w nocy bardzo cicha, mimo że w samym centrum Częstochowy, tj 2 minuty od Teatru, 6 minut do multikina, 8 minut na Jasną Górę itd Jest wokół i bardzo blisko do wszelkich komunikacji, autobusowej, PKP i PKS oraz to innych instytucji i obiektów sportowych.


Apartament jest ogrzewany indywidualnym dwu funkcyjnym piecem gazowym, posiada drzwi wejściowe antywłamaniowe. Mieszkanie jest w całości urządzone i posiada wbudowane niektóre urządzenia, jak: zmywarka BOSCH, płyta indukcyjna AMICA, pochłaniacz AMICA, piekarnik AMICA oraz mikrofala Samsung, które również pozostają w cenie mieszkania.


Ponadto podczas remontu, przerobiono na nawo całą instalację elektryczną i zainstalowano kilkadziesiąt dodatkowych punktów. Jest ciepłe podczas zimy, z uwagi na okna z trzech stron: wschodu, południa i zachodu oraz chłodne w lato, poprzez izolację z 3,5 tony drewna, którą zamontowano na ścianach oraz suficie całego salonu.


Dodatkowe zalety to:

- czwarte i ostatnie piętro, co daje najładniejszy widok, większą ciszę oraz to że nikt nie ma możliwości patrzeć co się robi na tarasie, jak np. opalanie

- to jedyne mieszkanie jako samodzielne na klatce

- jeden z największych taras?w, w tej kamienicy

- okna na trzy strony na wschód, południe i zachód, co daje że mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, słoneczne i widne.


Zachęcamy do oglądania!!!

Liczba pokoi: 
3
Liczba łazienek: 
2
Metraż: 
103 m2
Piętro: 
4
Materiał: 
Ogrzewanie: 
Miejskie
Rynek: 
Wtórny
Adres nieruchomości:
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie
Metraż:
103 m2
Cena za m2:
7 670 zł
Cena:
790 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
512097431
  Wysłanych zapytań: 0

Mieszkania w Częstochowie - cena sprzedaży m2 [zł]
 Ogłoszenia Premium